Owczary

Działka - siedliskowa - Owczary

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Cena za m2
42,31 PLN
Powierzchnia działki
5 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
204
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Działka o pow. 52a (2x26a) z możliwością zabudowy siedliskowej, położona na granicy miejscowości Owczary i Michałowice – 12 km i 17 minut od ulicy Opolskiej w Krakowie!


Powierzchnia: ok 52 a (dwie działki ewidencyjne po ok 26 a)
Wymiary: ok 26 m x 204 m
Media: wodociąg – przechodzi przez działki wzdłuż drogi, gaz – w trakcie przeprowadzania przez działkę, prąd – na sąsiedniej działce, brak kanalizacji.
Dojazd: drogą asfaltową gminną.
Przeznaczenie: działka oznaczona jest w MPZP - RS – tereny gospodarki rolnej prowadzonej na gruntach rolnych, łąkach, pastwiskach, sadach, z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej na działkach siedliskowych. Działka graniczy z działką o przeznaczeniu MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Komunikacja publiczna: przystanek MPK linii 277, 257 (450m-600m),
W sąsiedztwie nowe domy w trakcie budowy (po obu stronach działki) oraz otwarta przestrzeń.


Kontakt: 515-120-344

Najlepsze oferty z lokalnego rynku znajdziesz na: geo-consulting.pl


Uwaga: Niniejszy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 11
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
E-mail:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl