Szyce

Działka 24a budowlano rolna - Szyce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Cena za m2
143,15 PLN
Powierzchnia działki
2 445 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
16
Długość działki (mb.)
350
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Działka Sprzedaż Szyce Działka 24a budowlano rolna - Szyce

Opis nieruchomości

Szukasz większej działki budowlano - rolnej?

Do sprzedania działka budowlano-rolna położona w miejscowości Szyce gm. Wielka Wieś - tylko 7,5 km i tylko 10 min od Ronda Ofiar Katynia – Galeria Bronowice/IKEA.


Atutami tej działki są:
- większa powierzchnia działki,
- lokalizacja przy drodze gminnej,
- dużo otwartej przestrzeni w okolicy,
- bliskość Krakowa,
- szybki i sprawny dojazd do Krakowa autem i komunikacją publiczną,


Powierzchnia: 24,45 a
Wymiary: ok 16 m x ok 150 m – prostokąt
Dojazd: drogą gminną,


Media:
- gaz – na sąsiednich działkach,
- prąd – na sąsiednich działkach,
- woda – na sąsiednich działkach,
- kanalizacja – na sąsiednich działkach,


Przeznaczenie: MNU1- Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej (ok 5,5a), RM- zabudowa zagrodowa (ok 3,5a), pozostała część rolna.

Komunikacja: linia MPK 210 kierunek Bronowice.

W Szycach znajduje się ośrodek zdrowia, Urząd Gminy, paczkomat, a w sąsiedniej Modlnicy Szkoła Podstawowa, Przedszkole, boisko sportowe, liczne sklepy (Lewiatan, Lidl, Biedronka, Rossmann), stacja benzynowa BP oraz Dwór w Modlnicy, zabytkowy Kościół.Uwaga: Niniejszy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
E-mail:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej