Działka rolna - tuż przy Dolinie Będkowskiej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
105 000 PLN
Cena za m2
42 PLN
Powierzchnia działki
2 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
38
Długość działki (mb.)
64
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak
Działka Sprzedaż Brzezinka Działka rolna - tuż przy Dolinie Będkowskiej
 

Opis nieruchomości

Bardzo ładne miejsce - atrakcyjna działka dla osób szukających działki spełniającą funkcję rekreacyjną!

Do sprzedania działka rolna w Brzezince gm. Zabierzów w malowniczym rejonie „Łączki Brzezińskie” przy wylocie Dolinki Będkowskiej.
Działka ma powierzchnię 33a, natomiast nie licząc sięgacza drogowego to ok 25a.
Wymiary: ok 38m x 64 m.
Dojazd drogą gminą utwardzoną oraz sięgaczem drogowym częściowo już utwardzonym.

Komunikacja: autobus MPK linia 278. Istnieje także możliwość dojazdu do centrum Krakowa (Galeria Krakowska), kolejką podmiejską obecnie modernizowaną - przystanki zlokalizowane są w Zabierzowie oraz Rudawie .

W Brzezince znajduje się sklep, kościół, a szkoła w sąsiedniej Rudawie.


Kontakt: 515-120-344

Najlepsze oferty z lokalnego rynku znajdziesz na: geo-consulting_plUwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
E-mail:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej