O mnie

Podstawą do stworzenia marki GEO CONSULTING było zbudowanie firmy zajmującej się kompleksową obsługą rynku nieruchomości gruntowych oraz domów w bezpośrednich okolicach Krakowa i w Krakowie. Obszary gmin w których się specjalizuje to: Zielonki, Wielka Wieś, Zabierzów, Michałowice, Iwanowice, Skała, Liszki, Mogilany oraz Wieliczka.

Podstawowym zakresem mojej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w zakresie którego jest wsparcie klientów na każdym etapie procesu sprzedaży, od analizy potrzeb klienta, przez przygotowanie profesjonalnej oferty, prezentację nieruchomości, negocjacje cenowe, do finalizacji transakcji w kancelarii notarialnej oraz przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi. Nowością jest usługa bezpieczny zakup – skierowana do klientów, którzy potrzebują pomocy w bezpośrednim zakupie nieruchomości.

Na różnych etapach procesu sprzedaży współpracuje z renomowaną kancelarią notarialną, agencją reklamową, architektami, rzeczoznawcami majątkowymi, home stagerami, fotografami, prawnikami, doradcami finansowymi, firmami sprzątającymi, zajmującymi się robotami ziemnymi, pielęgnacją zieleni, czy konwojującymi gotówkę klienta, wszystko po to aby klient miał jak największy komfort oraz możliwość skorzystania z wszystkich usług w jednym miejscu.

W 2022 roku GEO CONSULTING zajęło IV miejsce w kategorii “Najlepsze Biuro Nieruchomości w Małopolsce” w konkursie „Lider Nieruchomości Otodom 2021”. Natomiast w 2017 roku film z ujęciami z drona przedstawiający nieruchomość w gm. Zabierzów wygrał ogólnopolski konkurs „Wizjery” na najlepszy film nieruchomościowy w Polsce organizowany przez portal Morizon.

maciej_trela

Po pierwsze – doświadczenie i skuteczność.

Mam solidne podstawy w postaci 16 letniego doświadczenia i wiedzy, które zdobywałem od 2006 roku, rozpoczynając pracę na stanowisku młodszego specjalisty ds. nieruchomości w jednej z największych sieci biur nieruchomości w Polsce sprzedając oraz wynajmując grunty, domy, mieszkania i nieruchomości komercyjne. Następnie kierowałem krakowskim oddziałem sieci oraz przez dwa lata pełniłem funkcje prezesa zarządu spółki. Doświadczenie i setki udanych transakcji potwierdzają moją skuteczność!

Po drugie – wąska specjalizacja.

Rynek nieruchomości jest bardzo różnorodny, dlatego uważam, że bardzo ważne jest określenie specjalizacji pracy. Ja osobiście skupiam się na najtrudniejszym fragmencie rynku czyli na gruntach oraz domach, zlokalizowanych jedynie na obszarze podkrakowskich gmin oraz Krakowie.

Po trzecie – wykształcenie i licencja.

Jestem absolwentem studiów z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz otrzymałem państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 9255, która po deregulacji zawodu firmowana jest przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach tematycznych oraz spotkaniach branżowych jako uczestnik oraz prelegent np. „Recamp”, „Przesięborcą być”.iconmonstr-clipboard-5-240Doświadczenie i skuteczność


iconmonstr-home-7-240

Wąska specjalizacja


iconmonstr-certificate-13-240

 Wykształcenie i licencja 


iconmonstr-speech-bubble-26-240

Pasja


iconmonstr-map-9-240

 Zamiłowanie do pracy w terenie

a
iconmonstr-handshake-2-240

Współpraca z innymi pośrednikami


Po czwarte – sprzedaż gruntów i domów to moja pasja.

Lubię sprzedawać nieruchomości – po prostu. Przekonałem się, że sprzedaż gruntów niezabudowanych jest sprzedawaniem marzeń klientów, które muszą być dostosowane do uwarunkowań lokalnego prawa, ukształtowania terenu czy możliwości finansowych. Wspieram z dużym zaangażowaniem moich klientów na każdym etapie sprzedaży ponieważ nieruchomości to nie tylko moja praca ale też i pasja!

Po piąte – cechuje mnie zamiłowanie do pracy w terenie.

Prywatnie lubię podróżować, natomiast spotkania z klientami poszukującymi atrakcyjnych gruntów często zamieniają się w „małe podróże” trwające nierzadko po kilka godzin, podczas których praca pośrednika zamienia się częściowo w przewodnika po nowym dla klientów obszarze podkrakowskich gmin, na których zlokalizowane są parki krajobrazowe, pomniki przyrody czy budynki infrastruktury społecznej i sportowej.

Po szóste – współpraca z innymi pośrednikami.

Reprezentując klienta sprzedającego jestem otwarty na współpracę z innymi doradcami, skutkuje to dostępem do większej ilości klientów poszukujących oraz ofert, a w efekcie szybszymi transakcjami.

Maciej Trela


GEO CONSULTING to:

iconmonstr-clipboard-4-240

Wysoka jakość przygotowanych ofert – wizualnie i merytorycznie

Ekspert lokalnego rynku nieruchomości

iconmonstr-photo-camera-5-240

Działania nowoczesnego marketingu


Z doświadczenia wiem, co należy zrobić aby przyspieszyć proces sprzedaży gruntów i domów, dlatego zapraszam do kontaktu. Podczas bezpośredniego spotkania chętnie opowiem Ci jak szybko sprzedać Twoją nieruchomość!


Dodatkowo:

GEO CONSULTING jest członkiem Jurajskiej Izby Gospodarczej oraz członkiem Klubu Marketerów Nieruchomości.


Jurajska Izba Gospodarcza jako organizacja samorządu gospodarczego reprezentuje interesy zrzeszonych w niej przedsiębiorców wobec organów państwowych, organów samorządu terytorialnego, jak również wobec innych instytucji, których funkcjonowanie wywiera wpływ na warunki działalności zrzeszonych w Izbie przedsiębiorców.


Klub Marketerów Nieruchomości to organizacja w której eksperci z dziedziny sprzedaży nieruchomości dzielą się między sobą wiedzą z zakresu brandingu, komunikacji marek, marketingu internetowego. Podczas cyklu spotkań prowadzone są rozmowy na temat nowych technologi, nowych narzędzi do komunikacji z klientami.
Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: