Aktualności

zdjęcia nieruchomości z drona

Zdjęcia nieruchomości z drona przy sprzedaży domu lub działki

Serwis 7 July 2023

Wykonywanie zdjęć nieruchomości z drona pozwala na pokazanie wyjątkowych cech działki czy zabudowanej nieruchomości, których zwykłe fotografie wykonane z ziemi nie są w stanie oddać. Wiesz, że nieruchomości, które korzystają ze zdjęć i filmów z drona w swoich ogłoszeniach, statystycznie sprzedają się szybciej? Przekonajmy się, dlaczego tak jest.

Więcej
co sprawdzić przy zakupie domu

Co sprawdzić przy zakupie domu?

administrator 6 March 2023

Decydując się na zakup nieruchomości, przed podpisaniem umowy konieczne jest dokładne obejrzenie nieruchomości od zewnątrz, jak i wewnątrz. Istotne jest nie tylko wizualne zweryfikowanie stanu domu w środku wraz z jego aktualnym wyposażeniem, ale przede wszystkim skupienie się na stanie prawnym oraz technicznym całej nieruchomości. A co dokładnie należy sprawdzić przy zakupie domu? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Więcej
dlaczego warto zamieszkać w brzeziu

Zamieszkaj TU – dlaczego zamieszkałam w Brzeziu gm. Zabierzów

administrator 7 April 2022

Są takie miejsca na ziemi, które przyciągają niczym magnes. Taką miejscowością dla Pani Katarzyny jest Brzezie. Spędziła tu cudowne dzieciństwo, a po kilku latach wróciła, żeby stworzyć nowe wspaniałe wspomnienia dla swojej rodziny. Brzezie – miejsce pełne uroku polskiej wsi, z licznymi atutami aglomeracji Krakowa. Jeśli szukacie minusów tej lokalizacji, to ich nie znajdziecie.

Więcej

[NEWS] [droga ekspresowa S7 Szczepanowice – Widoma – Kraków – DRON]

administrator 24 November 2020

[NEWS] [droga ekspresowa S7 Szczepanowice – Widoma – Kraków]

Odcinek budowanej drogi ekspresowej S7 Szczepanowice (z węzłem) – Widoma (z węzłem) jest już mocno zaawansowany. Wg GDDKiA postęp robót określony jest na poziomie 72%. Wg zapowiedzi prace mają być zakończone w 2021 r. Poniżej można zobaczyć aktualne zdjęcia z drona przedstawiające budowę węzła Widoma (15.11.20 r.).

Więcej

Zamieszkaj TU – dlaczego zamieszkałam w Tomaszowicach.

administrator 13 August 2020

Dziś udało się nam porozmawiać z rdzenną mieszkanką Tomaszowic – Panią Anią, która opowiedziała o tej urokliwej wsi wręcz z precyzyjną dokładnością. Teraz, o Tomaszowicach wiemy już chyba wszystko – świetna lokalizacja i mnóstwo terenów zielonych. Do tego wiele innych atrakcyjnych atrybutów, które posiada ta podkrakowska miejscowość. Zapraszam do przeczytania wywiadu, który być może oczaruje Was na tyle, że szukając domu lub działki, wybierzecie Tomaszowice.

Więcej