[NEWS] [droga ekspresowa S7 Szczepanowice – Widoma – Kraków – DRON]

administrator 24 listopada 2020

[NEWS] [droga ekspresowa S7 Szczepanowice – Widoma – Kraków]

Odcinek budowanej drogi ekspresowej S7 Szczepanowice (z węzłem) – Widoma (z węzłem) jest już mocno zaawansowany. Wg GDDKiA postęp robót określony jest na poziomie 72%. Wg zapowiedzi prace mają być zakończone w 2021 r. Poniżej można zobaczyć aktualne zdjęcia z drona przedstawiające budowę węzła Widoma (15.11.20 r.).

Natomiast na trasie S7 na odcinku Kraków – Widoma prowadzone są prace projektowe i teren budowy został przekazany wykonawcy. W terenie można zaobserwować przygotowywanie terenu, wycinkę drzew. Wg zapowiedzi zakończeni prac to 2024 r.

Mieszkańcy Krakowa oraz podkrakowskich gmin z niecierpliwością czekają na zakończenie prac związanych z budową drogi S7 jak i Północnej Obwodnicy Krakowa.

________

Monitorując lokalny rynek nieruchomości trzymamy rękę na pulsie w zakresie informacji odnoście ważnych spraw infrastrukturalnych, takich jak Północna Obwodnica Krakowa, droga S7 na odcinku od Krakowa do odcinku Widoma, przebudowa drogi DK94, obwodnica Zabierzowa. Takie informacje istotne są zarówno dla obecnych jak i przyszłych mieszkańców podkrakowskich miejscowości szukających domów oraz działek (gmina Zabierzów, Wielka Wieś, Michałowice, Zielonki). 

Planujesz sprzedaż nieruchomości?
Zgłoś swoją działkę lub dom: 515-120-344

 

Węzeł Widoma – na trasie drogi ekspresowej S7 Kraków – Warszawa, zdjęcie z drona. Stan budowy Listopad 2020 r.

Węzeł Widoma – na trasie drogi ekspresowej S7 Kraków – Warszawa, zdjęcie z drona. Stan budowy Listopad 2020 r.