[NEWS] [modernizacja drogi krajowej DK94 Modlnica – Giebułtów – dron]

administrator 22 października 2019

[NEWS] [droga krajowa DK94 Modlnica – Giebułtów]

Obecnie prowadzone są prace przy modernizacji drogi krajowej DK 94 i budowie ronda w rejonie Modlnicy i Giebułtowa, które są już mocno zaawansowane. Poniżej można zobaczyć aktualne zdjęcia z drona. Dobrze widać skalę tej inwestycji, z którą dużą nadzieje wiążą mieszkańcy podkrakowskich miejscowości zwłaszcza gmin Wielka Wieś i Jerzmanowice.

Z aktualnych informacji uzyskanych w dniu dzisiejszym od przedstawiciela firmy Rejon Utrzymania i Budowy Dróg Sp z o.o, to zakończenie robót wraz z uruchomieniem wjazdu na ul. Ojcowską ma nastąpić wg planu w marcu/kwietniu 2020 r. [Edit: Uruchomianie ronda ma nastąpić 20.05.2020 r. ]

Monitorując lokalny rynek nieruchomości trzymamy rękę na pulsie w zakresie informacji odnoście ważnych spraw infrastrukturalnych, takich jak Północna Obwodnica Krakowa, droga S7 na odcinku od Krakowa do odcinak Widoma, przebudowa drogi DK94 na odcinku Modlnica – Giebułtów, obwodnica Zabierzowa. Takie informacje istotne są zarówno dla obecnych jak i przyszłych mieszkańców podkrakowskich miejscowości szukających domów oraz działek (gmina Zabierzów, Wielka Wieś, Michałowice, Zielonki), dlatego na blogu będą pojawiały się również informację w tym zakresie.

Modernizacja drogi DK94 Modlnica – Giebułtów widok z drona na rondo

Modernizacja drogi DK94 Modlnica – Giebułtów widok z drona na rondo

Modernizacja drogi DK94 Modlnica – Giebułtów widok z drona na rondo, w oddali widać Urząd Gminy w Wielkiej Wsi

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ OKOLICE KRAKOWA – KLIKNIJ

DOMY NA SPRZEDAŻ OKOLICE KRAKOWA – KLIKNIJ

__________

GEO CONSULTING specjalizuje się w obsłudze rynku nieruchomości gruntowych, domów oraz inwestycji deweloperskich w bezpośrednich okolicach Krakowa. Główny obszar działania to gminy: Zielonki, Wielka Wieś, Zabierzów, Michałowice.