Wola Więcławska - II linia, przy lesie.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
290 000 PLN
Cena za m2
217,07 PLN
Powierzchnia działki
1 336 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Ujęcie wody
Miejska
Prąd
Tak
Działka Sprzedaż Michałowice Wola Więcławska - II linia, przy lesie.

Opis nieruchomości

Unikalne położenie działki - przy lesie w Woli Więcławskiej!

Do sprzedania kształtna i ładnie położona działka budowlana w Woli Więcławskiej gm. Michałowice tylko 13,5 km i tylko 18 min od skrzyżowania ul. Opolskiej z al. 29 listopada w Krakowie.

Powierzchnia: 13,36a (II linia zabudowy),
Dojazd: drogą gminną asfaltową + wewnętrzną drogą utwardzoną (udział),
Media: wodociąg – przebiega wzdłuż drogi przez działki w I linii, prąd – wzdłuż drogi asfaltowej – po drugiej stronie drogi.
Ekspozycja: płaska,
Wymiary: ok 33m x ok 40 m,
Przeznaczenie: 2MN- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,

Komunikacja: droga S7 (w trakcie realizacji) – najbliższy węzeł w Widomej ok 4 km.

Szkoła Podstawowa znajduje się w Michałowicach lub Więcławicach.

Kontakt: 515-120-344

Uwaga: Niniejszy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Ogrodzenie: Brak

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
E-mail:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej