Wola Więcławska - II linia, przy lesie.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
290 000 PLN
Cena za m2
217,07 PLN
Powierzchnia działki
1 336 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Ogrodzenie
Brak
Działka Sprzedaż Michałowice Wola Więcławska - II linia, przy lesie.

Opis nieruchomości

Unikalne położenie działki - przy lesie w Woli Więcławskiej!

Do sprzedania kształtna i ładnie położona działka budowlana w Woli Więcławskiej gm. Michałowice tylko 13,5 km i tylko 18 min od skrzyżowania ul. Opolskiej z al. 29 listopada w Krakowie.

Powierzchnia: 13,36a (II linia zabudowy),
Dojazd: drogą gminną asfaltową + wewnętrzną drogą utwardzoną (udział),
Media: wodociąg – przebiega wzdłuż drogi przez działki w I linii, prąd – wzdłuż drogi asfaltowej – po drugiej stronie drogi.
Ekspozycja: płaska,
Wymiary: ok 33m x ok 40 m,
Przeznaczenie: 2MN- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,

Komunikacja: droga S7 (w trakcie realizacji) – najbliższy węzeł w Widomej ok 4 km.

Szkoła Podstawowa znajduje się w Michałowicach lub Więcławicach.

Kontakt: 515-120-344

Uwaga: Niniejszy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
E-mail:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej